9. mája 2023

Leto v roku 1997 sa zapísalo do análov histórie Slovenska. Postarala sa o to brutálna vrahyňa, vtedy len 26-ročná Božena Mlčová, ktorá zavraždila dvoch mladých ľudí. Išlo o 31-ročného Jara a jeho partnera 26-ročného Mira. Zákerná vrahyňa ich oboch, spolu so svojimi kumpánmi, pripravila o ich holé životy maximálne brutálnym spôsobom.

Jaro a Miro pred smrťou zažili peklo na zemi

Všetko sa začalo tým, že dvojicu zviazali a držali v opustenom dome pri železničnej stanici v Lamači ich kamaráti a doslova ich mučili. Museli piť iba čistý lieh zmiešaný so štipľavou paprikou, alebo vodu s rozpustenými liekmi, ktoré našli v kontajneri ich vrahovia. Mira a Jara pálili rozžeravenými tyčami, horiacimi novinami, liali na nich horúci vosk, topánkami im do kože zatlačili žeravé uhlíky, bili ich tehlami, rezali ich a do rán im sypali soľ. Toto všetko mali na svedomí spolu s Boženou Mlčovou aj Viliam Feigler, Ján Szabó a Peter Czinege.Nakoniec im bezcitná vrahyňa odrezala genitálie.

Ako žila Božena Mlčová vo väznici?

Redakcia PRESS.TV má overené informácie zo zdrojov priamo od odsúdených. Lesba, ktorá žila a velila getu bezdomovcov, bola odsúdená ako prvá žena v histórii Slovenska na 25-ročný trest. Odpykala si ho do poslednej hodiny v maximálnom stupni stráženia v Nitre na Chrenovej. Mlčová päť rokov žila sama v cele, vedenie väznice nevedelo čo s ňou, keďže nemohla byť v kontakte s väzenkyňami, ktoré mali nižšie tresty než samotná Mlčová. Väznica jej preto vytvorila z voľnej cely dielňu, v ktorej nebezpečná vrahyňa šila ručne topánky.

Po piatich rokoch Slovensko odsúdilo aj ďalšiu podobnú ženu, ktorou bola Svetlana Guňišová. Tá v opitosti podrezala krk svojej 7-ročnej dcérke. Krajský súd v Nitre ju poslal do väzenia na 25 rokov. Ako tretia do
partie ťažkých zločincov pribudla Miroslava Dubajová, ktorá spolu so svojim retardovaným manželom zavraždila pre 500 eur poštárku. Špecializovaný trestný súd v Pezinku ju poslal na 25 ročný trest.

Tri nebezpečné beštie si tak spolu v jednej cele nažívali, ale aj dosť často sa hádali. Zo všetkého najviac milovali sexuálne orgie, ktoré si samozrejme výsostne užívala práve pre svoju sexuálnu orientáciu Božena Mlčová.
Podľa zistení redakcie spravodajstva PRESS.TV Crime z väzenského prostredia bola Božena Mlčová prepustená z väznice na slobodu 19.9.2022 o 15:00 hodine.

Po prepustení pracovala na farme neďaleko Trnavy, kde sa starala o zvieratá. No napokon ju z práce vyhodili a momentálne sa zdržiava opäť v skupine bezdomovcov a na prespávanie využíva nocľaháreň na Coburkovej v Trnave.

Nocľaháreň
Nocľaháreň

Slovenské média o prepustení z väznice Božene Mlčovej zatiaľ neinformovali, ako prvý sa tejto téme venuje náš redaktor spravodajstva PRESS.TVCrime Erik Hilár Lakatošovie.

Foto zdroj:https://www.bratislavskenoviny.sk

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama