10. júla 2024

Slovo Románe Čercheňa v preklade Slovenského jazyka znamená(Rómske hviezdy) a presne tieto najväčšie spevácke hviezdy budú vystupovať počas dvojdňového rómskeho festivalu v Humennom,ktorý sa bude konať v sportovéj hale. Celú túto veľkú šou bude moderovať známy redaktor a moderátor PRESS.TV Erik Hilár Lakatošovie.

Organizátor festivalu návštevníkom sľubuje, bezpečnosť a príjemnú zábavu.V miestach okolo areálu športovej haly nebudú chýbať stánky s občerstvením a security. Mimo iného budú zabezpečené aj záchranné zložky.

V sobotu 20.7.2024, bude športová hala pre širokú verejnosť otvorena od 11:30 hod.

Bobby Blaze – Gipsy Čáve – Mamuko Berci – Gipsy Nicol – Gipsy star – Gipsy Angels – Kotlar Band – Gipsy Konty – RJB – Gipsy Jarka-Gyöngyi Bodišová

V nedeľu 21.7.2024,budú účinkovať ďalšie mega hviezdy ako sú:

Vanesa Horáková- Notár Mary-Ricardo Kwiek -PAT–Brenda Gipsy Erika Bradford- Gipsy Perla Gipsy Daniel – Gipsy Lexus a mnoho ďalších.

Toto vás tam čaká

❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥SÚŤAŽ!!❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥👉🏼1. CENA: 1x víkendový pobyt na Zemplínskej Šírave Penzión Juliana💆🏽‍♀️🏊🏽‍♂️🚿🐳👉🏼2.CENA: 4x dvojdnová V.I.P vstupenka na ROMÁNE ČERCHEŇA festival 20 a 21.7.2024 💃🏿🕺🏾🪩👉🏼3.CENA: 2x fľaša Metaxy🥂🍾🍹❤️‍🔥PODMIENKY SÚŤAŽE:📍sleduj našu stránku📍like na tento príspevok 📍zdieľaj VEREJNE tento príspevok (pozor VEREJNE!)📍koment pod prispevok na koho sa najviac tešis Súťaž trvá do 19.7.2024❤️‍🔥ZREBOVAT SA BUDE Z LUDI KTORI SLEDUJU ODOBERAJU NAŠ FACEBOOKU PROFIL ROMANE CERCHENA!!!!!!❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama