11. decembra 2023

Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Kežmarku vzniesol obvinenie 37 ročnému mužovi z Veľkej Lomnice zo zločinu vydieranie, zo zločinu porušovanie domovej slobody a z trestného činu nebezpečné vyhrážanie. Obvinený muž včera (06.12.2023) po
obede, prišiel k jednému z bytov na Ul. Nový Dvor, vo Veľkej Lomnici,  začal búchať na zamknuté dvere a požadoval od muža, ktorý v byte býval, aby mu otvoril! Vyhrážal sa, že ak mu muž neotvorí, že ho zabije a ak vojde do bytu, tam ho znesie zo sveta.

Po nejakom čase búchanie prestalo a  tak domáci pán v domnienke, že ,,návštevník“ tam už nie je, byt otvoril a  chcel sa o tom presvedčiť. 37 ročný muž tento moment využil a vošiel dnu.

Ľahol si na gauč a napriek opakovanej výzve domáceho pána aby byt opustil, tak neurobil. 67 ročný muž zo strachu pred agresívnym konaním mladšieho muža z bytu odišiel a privolal políciu. Policajná hliadka neželaného hosťa obmedzila na osobnej slobode a umiestnila ho do cely policajného zaistenia. Okresný vyšetrovateľ na obvineného spracoval podnet na podanie návrhu na jeho väzobné stíhanie.Foto Lustračné.

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama