1. septembra 2023

Maťo Frontman rómskej kapely Kamaro, ktorý celé roky bavil svojou energiou a talentom ľudí zo Slovenska a Česka, sa rozhodol ukončiť svoju hudobnú kariéru. Mnohí fanúšikovia už začali prejavovať svoje pochopenie, ale aj zármutok nad touto správou. Informoval o tom internetový portál https://www.gipsytv.eu/ Nám sa podarilo sa s Maťom Kamarom spojiť a zistiť pravú príčinu jeho odchodu z rómskej hudobnej scény. Dnes sa k celej veci vyjadril.

Ako uviedol pre redakciu spravodajstva PRESS.TV, hlavnou príčinou jeho odchodu je to, že poniektorí ľudia mu zobrali chuť do života, ktorý je skombinovaný práve s hudbou.„Nejaký 12 ročný sopliak mi napíše do správy, že som degeš, nula a, že chodím hrať v teplákách či sa nehanbím a podobné veci. Na hudobnej scéne som 23 rokov a také to osočovanie a tvrdenia mi naozaj berú chuť do života.“ Na otázku redaktora, že negatívne reakcie na adresu slávnych jednoducho patria do povedomia šoubiznisu odpovedal“ Erik chcem poďakovať všetkým mojim fanúšikom ktorí pri mne celu dobu stáli a prajem im všetko dobré“ Oficiálny odchod ohlásil na február 2024.

Vanesa

15-ročnú speváčku Vanesu Horákovu pôvodom zo Spišskej Belej v poslednom čase jej neprajníci bombardujú a snažia sa jej čo najviac ublížiť. Prednedávnom mladý muž na facebooku zverejnil status v ktorom oznámil, že Vanesa zomrela dokonca sa neštítil popriať jej blízkej rodine úprimnú sústrasť. Na to  speváčkini  rodiča ihneď reagovali a kontaktovali samotného autora nechutného odkazu. Podľa vyjadrenia jej matky p. Horákovéj užívateľ mal na svojom facebooku viac nenávistných prejavov voči samotnej speváčke, ktoré hraničili s trestným oznámením. Vyšinutý autor sa napokon musel speváčke na sociálnej sieti verejne ospravedlniť.

Daniel

Známy spevák Daniel Tatár zo skupiny Gipsy daniel mal Covid-19 Spevák sa ešte ani poriadne nestihol spamätať z náročnej operácie svojej dvojročnej dcérky a už vírusová choroba Covid-19 zasiahla aj jeho. Nemôžem ohroziť svoju dcérku a zvyšok rodiny, preto vždy keď prídem domov z akcie tak si idem do mojej izby v ktorej som úplne sam a trávim tam minimálne jeden deň. Pre chorobu musel Daniel v poslednom čase odložiť zopár akcii.

Redakcia spravodajstva a Erik Hilár Lakatošovie PRESS.TV

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama