24. mája 2023

Podvodníkom sa biznis cez facebook vypláca. Určite aj vás zaujal nejaký produkt, ktorý ste videli na facebooku.

V poslednej dobe sa veľmi darí v podvádzaní stránke ButynowShop  https://www.butynow.shop/ ktorá ponúka na predaj krásne oblečenie, tato husársky prešpekulovaná, ale celkom funkčná stránka prevažné preferuje pánske odevy, ako napríklad obleky značky BOSS za 60 eur alebo pánsku setovú kolekciu tiež za tu istú cenu.

Celkom zaručene vám kuriér zásielku dodá pričom zaplatíte požadovanú sumu bez poplatkov kuriérskej služby bavíme sa stále o 60 eurovej položke.(Poviete si mám tovar aký som chcel a k tomu nemusím zaplatiť ani poštovné a balík vám kuriér donesie až k vašim dverám.)

No po otvorení zásielky vás zaleje studený pot tak, ako aj nášho redaktora, ktorý si objednal zo spomínanej stránky ButynowShop https://www.butynow.shop/ na facebooku oblek BOSS a v baličku našiel čínske čudo v podobe krátkeho županu, ktorý je tak akurát dobrý na vytieranie podlahy.

Ako náhle chcete kontaktovať predajcu a vynadať mu a požadovať svojich 60 eur späť nemáte žiadnu šancu. Kontakt na predajcu vás presmeruje do Poľska faktom je,že neexistuje žiadná možnosť akýmkoľvek spôsobom  sa snimi spojiť. Preto dávajte veľký pozor na  akej stránke si tovar objednávate!

Redakcia spravodajstva PRESS.TV Crime

 

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama