11. júla 2023

Z trestného činu nebezpečné vyhrážanie bolo vznesené obvinenie 74 ročnému mužovi žijúcemu v jednej z obcí v okresne Stará Ľubovňa. Jeho neospravedlniteľné a neakceptovateľné správanie v piatok (07.07.2023) popoludní v rodinnom dome kde býva so
svojou manželkou presiahlo všetky hranice. Medzi manželmi došlo k hádke, ktorá vyústila až do fyzického útoku muža voči žene. Chytil ju okolo krku, dusil ju a neustále sa jejvyhrážal zabitím.

Muž sa snažil žene vyškriabať oko, pričom ju poškrabal na tvári. Neskôr vzal z kuchyne nôž a kričal na manželku, že ju zabije a vyhodí ju z domu. Mimoriadne agresívne správanie vzbudilo u ženy strach o svoj život, bála sa, že muž svoje vyhrážky aj uskutoční! Polícia agresora zadržala a umiestnila do cely policajného zaistenia. Povereným príslušníkom Obvodného oddelenia Policajného zboru v Podolínci bol spracovaný podnet na podanie návrhu na vzatia obvineného muža do väzby. Informovala o tom dnes pre PRESS.TV Crime, hovorkyňa KRPZ Prešov Jana Ligdayová. Foto Lustračné.

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama