7. mája 2024

Veľmi smutná a tragická udalosť otriasla v minulých dňoch obcí Kravaře na Opavsku. V priebehu pauzy na cirkusovom predstavení zabehlo štvorročnému dievčatku pri jedle párok v rožku a začala sa dusiť. Aj napriek bleskovej pomoci a leteckému transportu do nemocnice sa ju bohužiaľ už nepodarilo zachrániť.

Nešťastná tragédia sa stala v Kravarskom areáli mezivodky, kde práve hosťoval cirkus: O události ako prvý informoval v pondelok 6. mája spravodajský server Novinky.cz.Ten uviedol,že takmer päť ročná dievčina jedla cez prestávku v priebehu predstavenia párok v rohlíku ktorý jej bohužiaľ zrazu zabehol. Následne sa začala dusiť a upadla do bezvedomia.Dievčatku sa sznažili pomocť prítomní svedkovia ale márne.

Viac sa dočítate TU- https://polar.cz/zpravy/moravskoslezsky-kraj/cely-ms-kraj/11000042912/v-kravarich-se-udusila-ctyrleta-divka-parkem-v-rohliku-zemrela-v-nemocnici?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR29mEd4dmpW1szbb5_QZA5oElcm9nrZn4U5LZdG9Yz3xGfwp4v3NpyAWZg_aem_AbqqvD8bcJd3Y_a3HsQYpArrPYNFFQNMFpXeasJNk-l0I3I3U8gtV1h8DKT_w

Foto zdroj polar.cz

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama