5. apríla 2024

Našli ju pohodenú medzi odpadkami pri smetných košoch

2 ročná Dánka sa stratila v meste Bor , ktorý sa nachádza v Srbsku. No vo štvrtok prišla správa , ktorú by sme nechceli počuť a to , že dievčatko je mŕtve.
Po dievčatku pátrali viacerí ako napr. Interpol či policajti.
Hovoríme o Danke Iličovej , ktorá dá stratila 26.marca. Pri tomto prípade srbské orgány využili systém , ktorý používajú pri únoscoch deti a to AMBERT alert , týmto systémom rozniesli správu únose Danky do celej krajiny.

Prezident Aleksander Vučič povedal : Polícia zadržala dvoch ľudí, ktorí dievča zabili. Podľa všetkého sa obaja k zločinu priznali.’’
Pravda je , že jeden z nich už je obvinený z toho , že neprispôsobil rýchlosť vozidla stavu a podmienkam na ceste , v dôsledku čoho narazil do Danky pravou prednou častou vozidla a usmrtil ju.

Počas víkendu ju ešte stále všetci hľadali. Na internete sa šírilo aj video o dievčati , ktoré sa potulovalo na známej stanici vo Viedni. Ľudia si mysleli , že Danka môže byť v Rakusku.
Jeden z chorvátskych portálov priniesol bolestivé detaily Dankinej smrti. Informácie portál Dnevnik : ‘’Najskôr ho zahrabali odpadom, aby to nebolo nápadné, a potom odišli a dohodli sa, že auto dôkladne vyčistia kyselinami a chemikáliami, aby sa z neho odstránili stopy krvi.’’

Až po analýze sa zistil , že krv , ktorú spomíname patrí Danke. Srbsko je krásna krajina , ktorá nie je známa únosami , preto tento incident všetkých zasiahol , no na socialne siete nájdeme mnoho konšpirácii o predaji mladých ľudí vo veku 11-13 rokov čiže adolescenti , informovala ADF. Tento incident zaujal aj našu redakciu a preto týmto príspevkom chceme vyjadriť veľký smútok a úprimnú sústrasť rodine.

Redaktor spravodajstva pre PRESS.TV a Crime.sk :Adam Karsa

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama