6. marca 2023

Ponúkla zabezpečiť odvoz, neskôr muža napadla.

Len 19 ročná mladá Sninčanka bola vyšetrovateľom Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Humennom obvinená zo zločinu lúpeže. Ak sa mladej žene vina preukáže, hrozí jej podľa zákona trest odňatia slobody na tri až osem rokov.

V piatok (03.03.2023) vo večerných hodinách v jednom z pohostinstiev na Ul. Komenského v Snine, žena ponúkla mužovi z obce Stakčín, že mu zabezpečí odvoz. Vyšli spolu von, prešli ,na cestu a žena žiadala od muža peniaze. Keď to muž odmietol, Sninčanka ho fyzicky napadla.

Najskôr ho udrela do tváre, potom ho chytila a zvalila na zem, kde v útoku na muža pokračovala. Počas toho mu z vetrovky vybrala peňaženku,  z nej vzala 240,- Eur a z miesta ušla preč.Napadnutý muž utrpel zranenia, ktoré si vyžiadali lekárske ošetrenie i hospitalizáciu v nemocnici.
Mladá Sninčanka bola políciou už na druhý deň vypátraná, bola obmedzená na osobnej slobode a  umiestnená do cely policajného zaistenia. Okresný vyšetrovateľ na obvinenú ženu spracoval podnet na podanie návrhu na jej väzobné stíhanie.

Informovala o tom dnes pre PRESS.TV Crime Hovorkýňa KRPZ Prešov Jana Ligdayová

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama